top of page

Nasze studio to miejsce, w którym oferujemy również zabiegi dla DUSZY i CIAŁA. Tworzymy zespół potrafiący budować relacje z klientami w sposób pełen szacunku i troski, a zarazem zachęcający do odkrywania drogi do swojego wnętrza. Przejrzyj usługi, które oferujemy i znajdź swój wewnętrzny spokój.

_182 — kopia.jpg

Refleksologia

  • Instagram

Siła i uzdrowienie

Terapia medycyny holistycznej, opierająca się na umiejętnym uciskaniu konkretnych miejsc tzw. refleksów na STOPACH/ DŁONIACH oraz TWARZY I USZACH. Zabieg ten poprawia ogólne samopoczucie i wpływa na poprawne funkcjonowanie całego organizmu. Efekt zdrowotny potęguje użycie najlepszych olejków DoTerra oraz relaksacyjna muzyka jak i uspokajające wnętrze naszego Studio.

reflekso 2
Mleko przyprawowe

Konsultacje Ajurwedyjskie

Moc ziół i olejów

Zdrowie wg Ajurwedy opiera się przede wszystkim na harmonii 3 aspektów naszego życia: Ciała, Duszy i Umysłu. Jeśli na którymś poziomie jest problem, będą nam doskwierały problemy zdrowotne. Ajurweda to nauka, która powstała w Indiach około 5000 lat temu. Jej celem jest uzdrawianie chorych i utrzymywanie człowieka w zdrowiu, poprzez odpowiednio dobrany styl życia i odnalezieniu jego prawdziwej natury - a każdy z nas jest inny.

konsultacja mp3
Ajurweda mp3
380A8943.JPG

TRE

Kontrolowanie emocji

Ćwiczenia TRE® (Trauma Release Exercises) to opracowany przez dr Davida Berceli zestaw 8 ćwiczeń, które pomagają redukować stres i napięcia w ciele. Ćwiczenia te uruchamiają w ciele neurogeniczne wibracje, podlegające samoregulacji przez osobę je wykonującą. Pojawiające się drżenia są naturalnym i wrodzonym mechanizmem występującym u każdego ssaka, w tym oczywiście u ludzi. 

bottom of page