top of page

Nasze studio to miejsce, w którym oferujemy również zabiegi dla DUSZY i CIAŁA. Tworzymy zespół potrafiący budować relacje z klientami w sposób pełen szacunku i troski, a zarazem zachęcający do odkrywania drogi do swojego wnętrza. Przejrzyj usługi, które oferujemy i znajdź swój wewnętrzny spokój.

sesja-212.jpg

Refleksologia

  • Instagram

Siła i uzdrowienie

Terapia medycyny holistycznej, opierająca się na umiejętnym uciskaniu konkretnych miejsc tzw. refleksów na STOPACH/ DŁONIACH oraz TWARZY I USZACH. Zabieg ten poprawia ogólne samopoczucie i wpływa na poprawne funkcjonowanie całego organizmu. Efekt zdrowotny potęguje użycie najlepszych olejków DoTerra oraz relaksacyjna muzyka jak i uspokajające wnętrze naszego Studio.

reflekso 2
sesja-203 (1).jpg

Konsultacje Ajurwedyjskie

Moc ziół i olejów

Zdrowie wg Ajurwedy opiera się przede wszystkim na harmonii 3 aspektów naszego życia: Ciała, Duszy i Umysłu. Jeśli na którymś poziomie jest problem, będą nam doskwierały problemy zdrowotne. Ajurweda to nauka, która powstała w Indiach około 5000 lat temu. Jej celem jest uzdrawianie chorych i utrzymywanie człowieka w zdrowiu, poprzez odpowiednio dobrany styl życia i odnalezieniu jego prawdziwej natury - a każdy z nas jest inny.

konsultacja mp3
Ajurweda mp3

Masaż KOBIDO

Wyjątkowa terapia, która odmładza, relaksuje, zmniejsza napięcia, poprawia krążenie.

Składa się z około tysiąca skomplikowanych ruchów. Delikatnych, szybkich i intensywnych, zapewniając widoczną oraz długotrwałą poprawę wyglądu twarzy, szyi i dekoltu. Przez swoją złożoność działa w głębszych warstwach, strukturach mięśni i powięzi a nie jak większość masaży tylko na powierzchni skóry.

Japoński lifting twarzy

sesja-208.jpg
bottom of page